Николаев
Выбрать другой регион:
Всего объявлений 3108  сегодня 216
на проверке у администратора 0
Каталог
Реклама
Разместить объявление
Новые автомобили
Частные объявления
Автосалоны
Автомагазины
Автосервисы
Акции
Мы в социальных сетях
Наши друзья
Автовыкуп т. (0512) 721-000
Покраска авто в Запорожье жидкой резиной (Dempinox)

Renault М Моторс: “КАСКОВА ПОДОРОЖ” до ПАРИЖУ чекає на ВАС!

Під час візиту в дилерські центри буде можливість:

  • ознайомитися з модельним рядом Renault і провести тест-драйв;
  • в рамках дитячої екскурсії познайомитися з автосалоном і його роботою, а також подивитися роботу сервісної станції;
  • подивитися новий мультфільм і кінофільм для дітей.

В рамках сімейних днів передбачена розважальна програма для дітей та їх батьків з показом нового дитячого мультфільму і кінофільму з українським перекладом. А під час захоплюючих безкоштовних годинних екскурсій для дітей трапиться нагода  пройти весь шлях клієнта Renault в дилерському центрі, а також відкрити для себе світ автобізнесу на прикладі роботи офіційного дилера Renault.

Кожен, хто в період з 10 травня по 30 червня 2016 р. придбає2  одну з акційних моделей Renault в офіційній дилерській мережі Renault на території України бере участь в розіграші призу.

Призом є туристична поїздка до Франції з відвідуванням парку розваг в Парижі на всю сім'ю (2 дорослих і 2 дитини)! Деталі поїздки можна дізнатися з правил акції на сайті компанії www.renault.ua.

Приємним і корисним доповненням до участі в розіграші стане те, що тільки до 30 червня 2016 р. при придбанні нового автомобіля Renault Fluence, Sandero, Sandero Stepway, або Logan MCV можна скористатися безпрецедентною пропозицією і без доплат отримати в подарунок преміум страхування КАСКО терміном на 1 рік. Пропозиція вперше реалізується компанією Renault в Україні на ексклюзивних умовах з компанією СК "АХА Страхування", безумовним лідером  на ринку автострахування України.

Renault М Моторс: “КАСКОВА ПОДОРОЖ” до ПАРИЖУ чекає на ВАС!
 

1Дати проведення сімейних днів слід уточнювати в дилерських центрах вашого міста.
2Акція дійсна з 12.04.2016 до 30.06.2016 включно та поширюється на моделі Fluence, Sandero Stepway, Logan MCV в офіційній дилерській мережі Renault. Під “КАСКОВА ПОДОРОЖ” мається на увазі, що при купівлі автомобіля без фінансування в ціну включено вартість договору страхування КАСКО з франшизою 0,5%.При придбані автомобіля з фінансуванням за програмою Renault Finance доплата за договір страхування КАСКО складає 2,5% вартості автомобіля. Кредитує ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011. Страховий партнер АТ “СК “АХА Страхування” Ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009. При продажі в кредит, акція діє лише в рамках програми Renault Finance. Кредитує ПАТ “КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК”, ліцензія НБУ № 99 від 12.10.2011.
3Страхування КАСКО здійснюється на базі “All Risks” (страхування від усіх ризиків). Крім традиційних ризиків, таких як: “Викрадення”, “Збиток внаслідок ДТП”, збитки внаслідок стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, спричинені внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових та непередбачених подій.
4рейтинг журналу Insurance TOP за 2015 р

Кредит від Renault Finance також стає доступнішим з пропозицією "КАСКОВА ПОДОРОЖ". У випадку кредиту доплата за преміум КАСКО для клієнта складе всього 2,5% від вартості автомобіля, що в 2-3 рази менше стандартного тарифу при оформленні кредиту. Разом з тим, діють вигідні кредитні умови для моделей, що беруть участь в акції: Fluence, Sandero, Sandero Stepway, Logan MCV 0% на 2 роки!

Розіграш туристичної поїздки до Франції з відвідуванням парку розваг в Парижі буде проводитися 11 липня серед клієнтів, які придбали акційну модель автомобіля (з 10 травня по 30 червня 2016 р.) за допомогою сервісу генерації випадкових чисел (https://www.random.org/). Ім'я переможця буде опубліковано згідно з умовами акції на сайті http://www.renault.ua/ і на офіційних сторінках Renault в Україні в соціальних мережах.

Детальну інформацію і правила акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, в офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.


Renault М Моторс

Адрес: г. Николаев, пр. Центральний, 2Б
Тел.: (0512) 72-16-62
Факс.: (512) 72-72-86
E-mail: m_marketing@i.ua
WEB: www.m-motors.mk.ua

Перейти на страницу автосалона

Комментарии 
Комментариев нет
Добавить комментарий
Имя:
Введите код:

*avt* *bibi* *champion* *chas* *confused* *cool* *dumaj* *frown* *hahaha* *krutoy* *laugh* *mitsu* *moto* *ok* *ooo* *privet* *shocked* *smile* *star* *tango* *tongue* *wink* *yahoo*

Комментарии 
Ваше имя:
Введите код:
Текст комментария:
Нет комментариев
© 2007-2019 UAvto
Проект компании UAvto.com.ua
Администрация сайта не несет ответственности
за содержание информации, оставленной пользователями сайта.
Создание сайта
студия веб дизайна
Создание сайта студия веб дизайна de LUXE